Expertiză medicală

ANUNT

 

Incepand cu data de 01.10.2017 repartitia localitatilor din judetul Ilfov pe cabinetele de Expertiza Medicala din cadrul Casei Judetene de Pensii Ilfov va fi urmatorul: click aici

 

 

Activitatea de expertiza medicala pentru pacientii arondati Cabinetului de Expetiza Medicala nr.3 Saftica va avea loc in luna AUGUST in sediul administrativ al Casei de Pensii Ilfov din strada B-dul Lacul Tei nr.17, sector 2 Bucuresti in zilele de LUNI, MARTI si MIERCURI intre orele 8.00 - 14.00

 

Programul de lucru cu publicul din cadrul 

cabinetelor de expertiza medicala

 

TEMPORAR - incepand cu data de 10 aprilie 2017

 

 Comisii de 

EXPERTIZA MEDICALA

      Medic expert al 

  Asigurarilor Sociale

    PROGRAM

          Comisia nr.1

     Policlinica Vitan

 Calea Dudesti nr.124

   Tel: 021/327.61.57      

   Dr.CERBULESCU 

           ION

 Asist. Vasilescu Maria

    Luni, Marti,

     Joi,Vineri

    8.00 - 14.00

     Comisia nr. 2

B.dul N.Balcescu nr.17-19

Tel:021/313.83.48           

        Dr. CIUCA

     ALEXANDRA

 Asist.Sarbu Stefania

 Marti,Miercuri,

    Joi, Vineri

    8.00 - 14.00

       Comisia nr. 3

Loc. Saftica, DN 1

Tel: 021/352.60.47

 

Dr. MURGU ELENA

 

Dr. Cerbulescu Ion

      Miercuri

  8.00 - 14.00

Dr. Ciuca Alexandra

        Luni 8.00-14.00

   Grigore Marina

 Luni - Vineri

8.00-14.00

 

Repartizarea localitatilor din judetul ILFOV pe cabinetele de

expertiza medicala din cadrul Casei Judetene de Pensii ILFOV

 

Nr.crt

Cabinet nr.1

Policlinica Vitan

Dr. Cerbulescu Ion

Cabinet nr.2

N.Balcescu nr.17-19

Dr. Ciuca Alexandra

Cabinet  nr.3

Loc. Saftica

Dr. Murgu Elena

1  Afumati  Buftea  Balotesti
2  Berceni  Bragadiru  Corbeanca
3  Branesti  Ciorogirla  Ciolpani
4  Cernica  Clinceni  Gradistea
 5  Copaceni  Cornetu  Gruiu
 6  Dobroesti  Chiajna  Moara Vlasiei
 7  1 Decembrie  Chitila  Otopeni
 8  Ganeasa  Darasti  Nuci
 9  Glina  Domnesti  Peris
 10  Jilava  Dragomiresti Vale  Snagov
 11  Pantelimon  Magurele  Tunari
 12  Popesti Leordeni  Mogosoaia  Voluntari
 13  Stefanesti  Vidra  Dascalu
 14      Petrachioaia